Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kwestiami likwidacji szkód komunikacyjnych oraz majątkowych.

Jako firma współpracujemy z głównymi firmami ubezpieczeniowymi na rynku ubezpieczeniowym w naszym kraju, a w niedługiej przyszłości także poza jego granicami.

Obecnie proponujemy Państwu współpracę w zakresie określania kosztów napraw pojazdów uszkodzonych w zdarzeniach komunikacyjnych. Jako firma oferujemy Państwu możliwość wykorzystywania nowoczesnych środków komunikacji i przekazu informacji za pośrednictwem łącz internetowych.

Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla Serwisów/ Warsztatów Naprawczych jak i dla wszystkich Firm Ubezpieczeniowych oraz Rzeczoznawców/Biur Rzeczoznawczych, a także Klientów Indywidualnych.
Uzasadniając, dlaczego powinni być Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z Auto Online Inspection Sp. z o.o. proponujemy:

  1. Szybkie oględziny on-line – zgłaszając szkodę do Towarzystwa Ubezpieczeniowego ze wskazaniem serwisu będącego partnerem A.O.I. / TU wynik oszacowania szkody możliwy w 1 godz. /
  2. Redukcję kosztów sporządzania kalkulacji przez serwis
    – przeliczenie kalkulacji przejmuje w ciężar Auto Online Inspection Sp. z o.o.
    – dodatkowo brak kosztów (kosztem może być również czas oczekiwania) związanych z dodatkowymi oględzinami
  3. Jako firma gwarantujemy wykonanie kalkulacji kosztów naprawy uszkodzonych pojazdów w dostępnych na rynku systemach eksperckich w ścisłej współpracy z Państwa Firmą on-line.
  4. Dysponując w naszej firmie fachową wiedzą z zakresu kalkulowania kosztów napraw powypadkowych jak również z zakresu usług ubezpieczeniowych oferujemy, również Państwu wsparcie merytoryczne w postaci konsultacji zarówno technicznych jak i merytorycznych Państwa pracowników z naszymi specjalistami.

Podejmując współpracę z naszą firmą w/w opisanym zakresie otrzymują Państwo możliwość zapewnienia szybkości w realizacji całego procesu naprawy uszkodzonych pojazdów, a to wprost przekłada się na zadowolenie KLIENTA

Licząc na współpracę pragniemy oddać w Państwa ręce narzędzie XXI wieku.

Współpracujemy wykorzystując dostępne na rynku narzędzia wspomagające proces likwidacji szkód komunikacyjnych - kalkulując koszty naprawy na podstawie danychAUDATEX i EUROTAX oraz dokonując wycen pojazdów na podstawie danych INFO-EKSPERT.