Zastanawiasz się w jaki sposób możesz pomóc swoim Klientom?

Teraz możesz ich wesprzeć swoją wiedzą i zaangażowaniem!

Wystarczy jedynie, że ze strony www.aoi.biz.pl ściągniesz na swojego smartfona/ tablet (musi być wyposażony w system operacyjny Android 2.2 lub nowszą wersję) bezpłatne oprogramowanie AOI PPO klikając na ikonę Partnerskich Punktów Oględzin              

Teraz po uruchomieniu tego oprogramowania, będzie można wpisać numer rejestracyjny pojazdu Twojego Klienta, który przyszedł do Ciebie po radę co robić ze zgłoszeniem szkody i co dalej robić?

Procedury zgłaszania szkód w większości Firm Ubezpieczeniowych są podobne i ograniczają się zazwyczaj do kontaktu z Call Center danej Firmy. 
Następnie szkoda jest rejestrowana i poszkodowany dostaje informację o numerze szkody, oraz że skontaktuje się z nim Rzeczoznawca w celu dokonania oględzin.
Rozpoczyna się oczekiwanie na Rzeczoznawcę.

Tak było do tej pory!

Teraz mając możliwość wykorzystania smartfona/tabletu można wykonać oględziny uszkodzonego mienia (bo nie tylko samochodu) bez zbędnego oczekiwania na Rzeczoznawcę.

Wystarczy, że dana Firma Ubezpieczeniowa jest na to przygotowana i Rzeczoznawca tej Firmy,  bez ruszania się z biura może za pośrednictwem smartfona/tabletu dokonać oględzin i wyliczyć wysokość odszkodowania.

Smartfon lub tablet może należeć do Poszkodowanego lub do Ciebie jako jego Agenta Ubezpieczeniowego.

Rzeczoznawca za jego pośrednictwem powie Ci co chce zobaczyć, a Ty tylko pokażesz na smartfonie lub tablecie uszkodzone miejsca i to o co poprosi Rzeczoznawca.

Taka współpraca daje zupełnie nowe możliwości:

  •  zapewnia profesjonalizm wykonania oględzin oraz kalkulacji kosztów naprawy
  •  redukuje do minimum tzw.  biurokrację oraz zapewnia przyśpieszenie otrzymania odszkodowania
  •  powoduje wzrost standardu obsługi
  •  redukuje dotychczasowe koszty występujące po każdej ze stron (czas oczekiwania na rzeczoznawcę, koszt jego  dojazdu)

Jeśli Masz jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu  - napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.